Szukaj połączenia
Wylot z:
Przylot do:
Data wylotu:
Data przylotu:
Pasażerowie (maksimum 9 osób)
Przeloty z Katowic do Kolonii od 149,00 zł

Wylot z:
Katowice, Polska

Lotnisko wylotu:
Katowice Pyrzowice (KTW)

Linia lotnicze:

Wizz Air

Przylot do:
Kolonia, Niemcy

Lotnisko przylotu:
Niemcy - Koln/Bonn Apt. (CGN)

Bezpośrednie tanie loty do Niemiec liniami Wizzair z Katowic do Kolonii-Bonn (CGN), portu lotniczego położonego około 15 km od Kolonii. Tanie loty oferuje przewoźnik Wizzair w okresie letnim 2017 trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki oraz soboty. Wyloty z Katowic o godz 10:10, lądowanie w Kolonii o godz 11:55. Na trasie Kolonia – Katowice loty odbywają się trzy razy w tygodniu (wtorki, czwartki, soboty) o godz 12:25, lądowanie na katowickim lotnisku o godz 14:00. W sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 loty z katowickiego lotniska Pyrzowice do Koloni liniami Wizzair odbywają się w każdy poniedziałek i w piątek w godzinach 11:25-13:15, dodatkowo w terminie od 06.12.2017-03.01.2018 uruchomione zostaję połączenie w środę. Loty z Kolonii do Katowic także w poniedziałki i w piątki w godzinach 13:50-15:25, dodatkowy lot w środy od 06.12.2017-03.01.2018. Możliwa rezerwacja biletów lotniczych online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

KTW - CGN - przykładowe loty:
Wylot
Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio
W6 1099
W6
2018-06-02 12:15 Katowice (KTW)
2018-06-02 14:00 Kolonia (CGN)
Przylot
Czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio
W6 1100
W6
2018-06-09 14:35 Kolonia (CGN)
2018-06-09 17:15 Katowice (KTW)
Lot nr 1:
Cena: 750 PLN
Wylot
Czas podróży: 16h 40m / 1 przesiadka
2018-06-02 23:15 Katowice (KTW)
2018-06-03 15:55 Kolonia (CGN)
1
FR 5347
2018-06-02 23:15 Katowice (KTW)
2018-06-03 01:10 Dublin (DUB)
FR
2
EW 397
2018-06-03 13:00 Dublin (DUB)
2018-06-03 15:55 Kolonia (CGN)
EW
Przylot
Czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio
EW 1100
W6
2018-06-09 14:35 Kolonia (CGN)
2018-06-09 17:15 Katowice (KTW)
Lot nr 2:
Cena: 1032 PLN
Wylot
Czas podróży: 8h 30m / 1 przesiadka
2018-06-02 14:10 Katowice (KTW)
2018-06-02 22:40 Kolonia (CGN)
1
LH 1609
2018-06-02 14:10 Katowice (KTW)
2018-06-02 15:30 Monachium (MUC)
LH
2
LH 1996
2018-06-02 21:40 Monachium (MUC)
2018-06-02 22:40 Kolonia (CGN)
LH
Przylot
Czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio
LH 1100
W6
2018-06-09 14:35 Kolonia (CGN)
2018-06-09 17:15 Katowice (KTW)
Lot nr 3:
Cena: 1349 PLN
Katowice Kolonia - Partner serwisu: Bilety Lotnicze do Kolonii dostarcza serwis Infoloty.pl